Evsel Çözümler

Kaliteli su ihtiyacınızı en yüksek verimle sağlamak amacıyla tasarlanan A.O.Smith evsel su arıtma, filtrasyon ve yumuşatma sistemleri ile yaşam konforunuzu arttırıyoruz.

Evinizin tüm su ihtiyacına etkili ve ekonomik çözümler

Suyun evinize girişinden itibaren temiz ve kaliteli su ihtiyacının olduğu her noktada yer alıyoruz. Giriş suyunuzda olabilecek yüksek miktarda tortu ve partiküler madde için filtrasyon sistemlerimiz, sert suların zararını engellemek için yumuşatma sistemlerimiz, temiz ve sağlıklı su içebilmeniz için ters osmoz cihazlarımız ile evinizin tüm su ihtiyacına etkili çözümler sunuyoruz.

Filtrasyon sistemleri;

A.O. Smith filtrasyon sistemleri ile giriş suyunuzdaki kaba tortu ve partiküler maddeleri arındırarak evinizdeki kullanım suyu kalitenizi arttırıyoruz.

Ters osmoz su arıtma sistemleri;

İçme suyunuzun kalitesini, görünümünü, tadını ve kokusunu olumsuz etkileyen serbest klor, organik madde ve diğer kirleticiler bazı şebeke ve kuyu sularında yoğun olarak bulunmaktadır. A.O. Smith evsel arıtma sistemleri çok aşamalı filtrasyon teknolojisi ile size lezzetli, berrak, kokusuz ve sağlıklı içme suyu sağlar.

Yumuşatma sistemleri;

Sert su kullanımı sonucunda ev ya da işletmelerinizde birçok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yumuşatma sistemleri, kullandığınız cihazları kireçli suyun zararlarına karşı korurken ayrıca genel  boru hatlarınızda kirecin sebep olduğu daralmaları, tıkanmaları, delinmeleri ve aşınmaları engeller. Yumuşak su, çamaşır ve bulaşık makinelerindeki deterjan kullanımınızı azaltır. Banyo sırasında az miktarda şampuan ile daha çok köpük ve kolay hijyen sağlarsınız. Yumuşak su teninizde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm ve sağlıklı bir his verir. A.O. Smith yumuşatma sistemleri ile yaşam konforunuz arttırırken çevreye duyarlı ve ekonomik çözümler elde edersiniz.

Atıksu arıtma sistemleri;

Şehir kanalizasyon sisteminin bulunmadığı yerleşim bölgelerinde evsel kullanım sonucu oluşan atıksuların geri kazanımı ve bertarafı amacıyla projelendirilen atık su arıtma sistemlerimiz ile müşterilerimize etkili çözümler sunmaktayız.