Kuru Temizleme & Çamaşırhane

A.O. Smith filtrasyon sistemleri ile kuru temizleme ve çamaşırhanelerde şebeke suyu veya kuyu suyu, alınan giriş suyunuzdaki kaba tortu ve partiküler maddeleri arındırıp su kalitenizi arttırarak genel hizmet kalitenize ve ekonominize katkıda bulunuyoruz.

Sert su, kuru temizleme ve çamaşırhanelerde birçok soruna neden olacaktır. Sert suyun ihtiva ettiği kireç genel boru hatlarında daralma, tıkanma, delinme ve aşınmalar oluşturması ile su akış veriminin düşmesine, ısıtma parçalarının üstünün kireç ile kaplanması ve bunların sonucunda suyu ısıtmak için normalden daha fazla enerji harcanmasına neden olacaktır. Çamaşır makinelerinde parçaların iç yüzeyinde biriken sert mineraller makinenizin bozulmasına veya daha kısa ömürlü olmasına neden olur. Tüm bu etkenler genel tesisatlarda ve cihazlarda dönemsel tamir sıklığını ve işletme masraflarını arttıracaktır. Yumuşatma sistemleri, kullandığınız cihazları ve genel boru hattınızı kireçli suyun sebep olduğu zararlara karşı korur.

“A.O. Smith” su yumuşatma sistemlerimiz yüksek kaliteli reçine ve ileri teknoloji rejenerasyon tekniği sayesinde ileri seviyede kireç giderimi ile beraber en az seviyede tuz ve su tüketimine ihtiyaç duyar. Böylece en uygun fiyatla yüksek enerji tasarrufu ve verim elde edersiniz.